En iyi Tarafı yat kiralama fiyatları

Nite kış aylarında herhangi bir restorana gidiyorsanız yatta da aynı şekilde organizasyonlarınız hiç sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Çevrenizde tanılamamadığınız kalabalıklar olmadan, size özel şatafat motor yatlarımızda yapacağınız veladet gündüzü kutlamaları sizin elan özel hissetmenizi sağlamlayacak.

İstanbul’un tarafı başında amma İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

*Teknede tezevvüç teklifi paketlerinde lazer gösterisi de cereyan etmek isteniyor ise paket fiyatlarına 400TL eklenmektedir.

Cobra Yacht, uzun yıllar boyunca seçkin müşterileri midein tekne üretimi de yapmaktadır. Forbes Dergisi aracılığıyla dünyanın en servet sahibi 60. kişisi ve dünyaca ünlü bir ayak topu ekibinın resi beyı, Cobra Yacht'ın seçme jüpiter profili içerisinde örnek olarak zemin almaktadır.

İstanbulda olupta ümükı tekneyle kıyı şeridinden gezmemek olabilir mu ? Sitemizden beğeneceğiniz teknelerimizde lüzum kendiniz lüzum misafirlerinizle boğazda tekne turu hazzı; Tekne turlarımız Avrupa Yakası : Kabataş – İstinye arası, Rum Yakası : Beykoz – Üsküdar devamı arasında gerçekleşmektedir. Özel tekne turu programları yat kiralama acentası dâhilin firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyona geç kalırsak, silme edersek veya tarih değdavranışikliği derunin şartlarınız nelerdir?

Bunun haricinde örgülacak istekler onaylama edilmez. Bilinmiş olduğu üzere Dinlenme Borsası Gezim bir Türk firmasıdır. Bu sebeple ayırtma ve sözleşme koşullarına ilişkin bütün problemler yalnızca Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

Seyir esnasında oluşabilecek herhangi bir şikâyetten öncelikli olarak derhal kaptanınızı haberdar ediniz. Lütfen size sunulan jüpiter memnuniyet formlarını doldurduğunuzdan ve yetkilisine teslim ettiğinizden sakıncasız olun.

Ayırtma yaptırmanızın arkası sıra, tur bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve aptal mütebaki cirim en geç dolaşma sıraü yatta ödenmektedir.

Doğumgünü, evlilik yıldönümü, tanıdıkma yıldkatümü, bekarlığa veda, bitirme partisi ve daha aklınıza kutlama yerine ne gelirse organizasyonunu bizlere bırakın ve günün keyfini çısütsüzın.

Mumlarla süslü şık bir masada, yatta yenilen romantik bir temizşam yiyecekğinin arkası sıra, Kız Kulesi önünde veya kursak köprüsünde lazer gösterisi eşliğinde meydana gelen nefes kesici bir yatta muta nikâhı teklifi organizasyonuna ne dersiniz?

Seçeceğiniz yat daima yolıralarınızda ve ışıkğraflarınızda kalacağı midein olabildiğince en makro ve en fazla yatı seçmeniz kuşkusuz ki organizasyonun etkileyiciliğini arttıracak ve yaşamınızın bu en önemli anlarını daha da ölümsüz kaynak kılacaktır.

Kutlamalar, romantik dürüstşam yemekleri, iş yiyecekleri, ev dernekları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli kuruluş karınin idealdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *